روزگاری تصور اینکه بتوانم ماهیانه ده میلیون تومان تبلیغات اینترنتی یک شرکت را به عهده بگیرم کمی برایم سخت بود. نه مهارتش را داشتم نه دانشش را. از دیجیتال مارکتینگ فقط اسمش را می‌فهمیدم ، کلی ابزار می‌شناختم اما بلد نبودم چطور آنالیز کنم کدام دیتا را در کنار دیتای دیگری بگذارم و نتیجه‌گیری کنم.

اما الان به اندازه‌ای رشد کرده‌ام که عهده‌دار تبلیغات چند صد میلیون تومان در ماه هستم. از اینکه تونستم از جایی که ایستادم برگردم و به عقب نگاه و ببینم رو به رشد بودم خیالم را آسوده می‌کند. از اینکه مسیر را درست طی کردم خوشحالم.

تا چند وقت پیش فقط بازاریابی علی‌بابا و جاباما را انجام می‌دادیم اما به اندازه‌ای رشد کردیم که حالا بازاریابی شرکت‌های دیگر را نیز انجام می‌دهیم. درسی که از این اتفاق گرفتم اینست که اشخاص و سازمان‌ها به اندازه ظرفیتشان رشد می‌کنند.

همانطور که الان به چند سال گذشته‌ام نگاه می‌کنم و می‌خندم امیدوارم چند سال دیگر به این پست بلاگم نگاه کنم تا تفاوت چیزی که هستم با چیزی که خواهم شد را بهتر لمس کنم.

تبلیغات علی بابا

تبلیغات جاباما

تبلیغات زورق

تبلیغات ازکی

تبلیغات چاپ آقا

3+

نوشته شده توسط سجاد پورحسین

اینجا جاییست که از تجربه‌ها و مطالعاتم در حوزه دیجیتال مارکتینگ و استارتاپ‌ها خواهم نوشت. معتقدم فضای کسب‌وکارهای اینترنتی و دیجیتال مارکتینگ در ایران اینقد ناپخته و بکر است که هرچقدر از آن بگوییم و بنویسیم باز هم کم است.

This article has 4 comments

 1. معصومه شیخ مرادی Reply

  تبریک میگم مایه خوشحالی است.
  مطالب شما در زمینه سئو و بازاریابی همیشه برای من آموزنده بوده و در کمتر جایی در وب مانند آنها دیده ام
  سپاس ویژه
  موفق تر باشی

  3+
 2. فریده فریدی Reply

  همیشه وجود افراد باهوش و توانمدی مثل شما شرکتها رو برند میکنند…درواقع این شمایین که با عملکرد حرفه ای تون الان باعث شدید علی بابا و…انقدر بزرگ و قوی دیده بشه
  اما لطفا اینجا بیشتر برامون از تجربیاتتون بنویسید تا ما استفاده کنیم ..من به شخصه خیلی مطلب یاد میگرم
  ممنون

  2+
 3. خسروانی Reply

  آدمها تو هر مرحله ای از زندگی تجربه مشترکی دارند. فکر کنم من مثل چند سال پیش شما باشم. با همان سطح از دغدغه… به دیجیتال مارکتینگ علاقه مندم و امیدوارم خیلی زود بتونم در این حوزه پیشرفت کنم

  1+

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *